sladoled na palčki bananko, ledo, 3x85ml
Mercator
Tuš

ledo

sladoled na palčki bananko, ledo, 3x85ml

Pakiranje: 255 ml

od3,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,19–4,69 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 12,51 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,19 €

12,51 €/L

Sladoled Bananko, 3 x 85 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,69 €

18,39 €/L

sladoled bananko, ledo, 3 x 85 ml