sante
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 4,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
2,75 €
3,99 €
11,40 €/kg
2,99 €
4,29 €
12,26 €/kg
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
3,39 €
9,69 €/kg
nutrisslim
500 g
4,19 €
8,38 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
weetabix
5,49 €
10,98 €/kg
rise&smile
0,79 €
1,58 €/kg
nestle
450 g
2,10 €
9,31 €/kg