koruzni kosmiči corn flakes, sante, 500g
Spar
Tuš

sante

koruzni kosmiči corn flakes, sante, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,24 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,24–2,48 € · prihranite do 0,24 €

Cena na enoto: od 4,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,24 €

4,48 €/kg

Kosmiči Sante koruzni, 500g

Spar

Spar

Na zalogi

2,48 €+19%

4,96 €/kg