grisbi
Pakiranje: 135 g
Cena na enoto: 22,15 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
finesse
150 g
1,49 €
1,29 €
8,60 €/kg
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
350 g
1,89 €
5,40 €/kg
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg
GRIESSON
2,29 €
15,27 €/kg
bahlsen
125 g
1,69 €
3,39 €
27,12 €/kg
1,65 €
3,29 €
26,32 €/kg