ostalo
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 3,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
baškovč
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
biotop
1,99 €
6,63 €/kg
2,15 €
2,69 €
8,97 €/kg
2,02 €
spar
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
toskana delikatesa
4,18 €
boom box
3,98 €
13,27 €/kg
regina
78 g
0,99 €
1,39 €
17,82 €/kg
rana
250 g
3,99 €
15,96 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
0,78 €
0,57 €
0,57 €/kg
400 g
1,79 €
2,29 €
5,73 €/kg
spar vital
50 g
0,90 €
1,29 €
25,80 €/kg