spar vital
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 25,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar natur pur
90 g
2,23 €
3,19 €
35,44 €/kg
25 g
4,99 €
199,60 €/kg
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
vilko
200 g
4,59 €
22,95 €/kg
minute
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
1,19 €
14,90 €/kg
0,99 €
9,90 €/kg
spar
gea
230 g
3,59 €
15,61 €/kg
400 g
1,79 €
2,59 €
6,48 €/kg