garden good
Pakiranje: 550 g
Cena na enoto: 8,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
290 g
2,44 €
2,99 €
10,31 €/kg
bakina tajna
300 g
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
moj vrt
190 g
2,57 €
13,53 €/kg
zvijezda
350 g
2,39 €
2,69 €
7,69 €/kg
felix
450 g
3,39 €
7,53 €/kg
2,54 €
podravka
2,09 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
natureta
540 g
3,79 €
3,22 €
5,96 €/kg