natureta
Pakiranje: 415 g
Cena na enoto: 7,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
415 g
2,59 €
2,99 €
7,20 €/kg
2,57 €
2,97 €
7,16 €/kg
2,87 €
3,59 €
8,65 €/kg
2,54 €
3,49 €
8,41 €/kg
3,45 €
2,93 €
7,06 €/kg
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
540 g
3,63 €
6,72 €/kg
3,35 €
6,20 €/kg
3,88 €
6,65 €/kg