garden good
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 20,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
1,29 €
7,17 €/kg
1,99 €
2,99 €
16,61 €/kg
2,49 €
3,69 €
20,50 €/kg
3,29 €
18,28 €/kg
150 g
19,93 €/kg
spar
200 g
3,99 €
14,95 €/kg
500 g
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
bimed
5,49 €
4,94 €
32,93 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,19 €
1,25 €
6,94 €/kg
4,82 €
6,89 €
17,23 €/kg
odlično
4,89 €
6,99 €
34,95 €/kg