bimed
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 17,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
200 g
1,89 €
9,45 €/kg
1,11 €
1,59 €
7,95 €/kg
80 g
1,67 €
2,39 €
29,88 €/kg
150 g
5,49 €
4,94 €
32,93 €/kg
250 g
13,96 €/kg
24,70 €/kg
3,59 €
3,23 €
21,53 €/kg
2,99 €
19,93 €/kg
4,29 €
3,86 €
15,44 €/kg
minute
400 g
1,79 €
2,59 €
6,48 €/kg