bimed
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 15,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,44 €
3,49 €
13,96 €/kg
150 g
3,59 €
3,23 €
21,53 €/kg
2,99 €
19,93 €/kg
120 g
29,08 €/kg
200 g
1,89 €
9,45 €/kg
1,11 €
1,59 €
7,95 €/kg
80 g
1,67 €
2,39 €
29,88 €/kg
400 g
4,82 €
6,89 €
17,23 €/kg
5,49 €
4,94 €
32,93 €/kg
24,70 €/kg
odlično
2,84 €
3,79 €
15,16 €/kg