zott
Pakiranje: 116 g
Cena na enoto: 12,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
30 g
0,38 €
0,33 €
11,00 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
marlenka
50 g
1,35 €
27,00 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
MIDI
300 g
2,59 €
8,63 €/kg
natura
60 g
1,55 €
25,83 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
1,05 €
21,00 €/kg
kinder
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
nescafe
112 g
53,48 €/kg
dukat
1,28 €
0,99 €
9,90 €/kg