Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 19,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
1,23 €
9,84 €/kg
spar
300 g
2,72 €
3,88 €
12,93 €/kg
biotop
6,39 €
7,99 €
26,63 €/kg
3,55 €
4,19 €
13,97 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
1,49 €
14,90 €/kg
s&z brez bz
2 kg
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
500 g
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
2,98 €/kg
spar natur pur
600 g
1,79 €
4,15 €/kg
1 kg
0,99 €
1,49 €/kg
1,69 €
2,69 €
21,52 €/kg