dolcela
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 19,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
25 g
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
green vie
4,09 €
16,36 €/kg
PEK.GERŠAK
2,39 €
9,56 €/kg
NUTRIGOLD
9,29 €
37,16 €/kg
GREEN ORGANICS
8,89 €
35,56 €/kg
DIJO
1,99 €
7,96 €/kg
1,49 €
3,69 €
14,76 €/kg
6,10 €
24,40 €/kg