eva
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 43,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
TUŠ IZDELEK
125 g
1,49 €
1,79 €
14,32 €/kg
cerkvenik
100 g
2,89 €
28,90 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg
nixe
210 g
1,98 €
9,43 €/kg
adriatic quen
105 g
3,14 €
3,19 €
30,38 €/kg
natureta
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
45 g
0,65 €
14,44 €/kg
160 g
11,19 €/kg