tuna fileti v oljčnem olju, eva, 100g
Mercator
Tuš

eva

tuna fileti v oljčnem olju, eva, 100g

Pakiranje: 100 g

od2,00 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,00–4,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 20,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,00 €

20,00 €/kg

Tuna Eva, fileti, v oljčnem olju, 100 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €+54%

43,90 €/kg

fileti tune v olivnem olju, eva, 100 g