citterio
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 30,69 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
4,39 €
5,49 €
54,90 €/kg
80 g
68,63 €/kg
7,99 €
6,99 €
69,90 €/kg
spar
130 g
2,24 €
2,99 €
23,00 €/kg
mercator
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
2,39 €
dobro
90 g
3,99 €
44,33 €/kg
2,98 €
200 g
2,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
lokev
4,49 €
44,90 €/kg
mesarija kragelj sušene mes.
5,99 €
59,90 €/kg
pivac
3,19 €
31,90 €/kg