dulcetti
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 4,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
170 g
1,09 €
1,19 €
7,00 €/kg
san carlo
300 g
3,99 €
2,39 €
7,97 €/kg
crispy
150 g
2,89 €
2,99 €
19,93 €/kg
19,27 €/kg
2,29 €
15,27 €/kg
smoki
1,89 €
2,28 €
15,20 €/kg
despar
180 g
1,39 €
1,59 €
8,83 €/kg
lorenz
110 g
2,79 €
25,36 €/kg
hrusty
0,95 €
7,93 €/kg
spar natur pur
125 g
1,49 €
11,92 €/kg
s-budget
100 g
0,47 €
4,70 €/kg