dulcetti
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 7,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
1,19 €
1,49 €
4,97 €/kg
spar
170 g
1,74 €
1,43 €
8,41 €/kg
pata
120 g
1,79 €
0,99 €
8,25 €/kg
patti
200 g
3,66 €
3,99 €
19,95 €/kg
smoki
150 g
1,89 €
2,28 €
15,20 €/kg
2,29 €
15,27 €/kg
despar
180 g
1,39 €
1,59 €
8,83 €/kg
lorenz
110 g
2,79 €
25,36 €/kg
hrusty
0,95 €
7,93 €/kg
spar natur pur
125 g
11,92 €/kg
s-budget
100 g
0,47 €
4,70 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
91,60 €/kg