mu
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 4,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,19 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,04 €
1,49 €
2,98 €/kg
1 kg
2,19 €
2,19 €/kg
250 g
2,69 €
3,49 €
13,96 €/kg
2,44 €
free zone
160 g
0,49 €
0,45 €
2,81 €/kg
mercator
1,49 €/kg
lca
1,03 €
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg
spar free from
1,14 €
4,56 €/kg