tekoči jogurt, brez laktoze, 1,6 % m.m., mu, 330 g
Spar
Mercator

mu

tekoči jogurt, brez laktoze, 1,6 % m.m., mu, 330 g

Pakiranje: 330 g

od1,27 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,27–1,49 € · prihranite do 0,22 €

Cena na enoto: od 3,85 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €1,27 €-15%

3,85 €/kg

tekoči jogurt brez laktoze, 1,6% m.m., mu, 330g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

4,52 €/kg