spar
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 5,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
nestle
4,89 €
2,93 €
8,88 €/kg
good choice
1,79 €
5,42 €/kg
bam
200 g
8,49 €
42,45 €/kg
PIC-NIC
50 g
1,29 €
25,80 €/kg
z bregov
1,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €