nestle
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 20,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
450 g
2,10 €
9,31 €/kg
4,15 €
2,49 €
5,53 €/kg
375 g
2,89 €
13,04 €/kg
7,81 €/kg
2,45 €
štark
25 g
0,28 €
0,47 €
18,80 €/kg
TOBAČNA
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
40 g
0,99 €
32,25 €/kg