žitna ploščica nesquik, nestlé, 25g
Spar
Mercator
Tuš

nestle

žitna ploščica nesquik, nestlé, 25g

Pakiranje: 25 g

od0,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,49–0,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 19,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,49 €

19,60 €/kg

žitna ploščica nesquik, nestle, 25 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,59 €0,50 €-15%

20,00 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,59 €

23,60 €/kg

Ploščica Nesquick, žitna, 25g