zlato polje
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 6,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,09 €
2,99 €
5,98 €/kg
250 g
1,59 €
2,19 €
8,76 €/kg
1,69 €
spar
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
natureta
3,85 €
4,17 €
5,21 €/kg
3,89 €
4,19 €
5,24 €/kg
4,49 €
5,61 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
54,75 €/kg