3 riži, zlato polje, 800g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

3 riži, zlato polje, 800g

Pakiranje: 800 g

od5,45 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,45–5,49 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 6,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,45 €+25%

6,81 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

6,86 €/kg

3 riži, zlato polje, 800 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €+54%

6,86 €/kg

3 Riži Rjavi Rdeči Črni Riž Zlato polje 800 g