cerkvenik
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 27,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
rio mare
100 g
2,19 €
3,09 €
30,90 €/kg
2,29 €
3,29 €
32,90 €/kg
s-budget
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
nescafe
6,59 €
65,90 €/kg
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
250 g
3,69 €
3,99 €
15,96 €/kg
zelene doline
150 g
2,14 €
14,27 €/kg
1,69 €
natureta
3,91 €
4,89 €
19,56 €/kg
uroš&valentina
390 g
5,69 €
14,59 €/kg