maestro
Pakiranje: 42 g
Cena na enoto: 59,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
15 g
1,09 €
1,45 €
96,67 €/kg
maggi
42 g
1,29 €
1,99 €
47,38 €/kg
TUŠ IZDELEK
50 g
39,80 €/kg
29,00 €/kg
20 g
0,97 €
48,50 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg