baš ajvar
Pakiranje: 290 g
Cena na enoto: 8,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
PEK.GERŠAK
250 g
2,39 €
9,56 €/kg
intes
5 kg
9,29 €
1,86 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg