ostalo
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,49 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ds
1 kg
4,99 €
6,99 €
6,99 €/kg
5,99 €
5,99 €/kg
spar natur pur
300 g
2,59 €
2,49 €
8,30 €/kg
kotanyi
7 g
1,08 €
1,35 €
192,86 €/kg
1,14 €
1,29 €
184,29 €/kg
1,28 €
mlinar
1,43 €
1,79 €
5,97 €/kg
royal seeds
1,39 €
1,18 €
100 g
1,49 €
14,90 €/kg
s-budget
75 g
0,99 €
13,20 €/kg
TUŠ IZDELEK
50 g
1,56 €
31,20 €/kg