mlinar
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 5,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
55 g
0,29 €
5,27 €/kg
120 g
0,79 €
0,99 €
8,25 €/kg
85 g
1,09 €
12,82 €/kg
250 g
2,99 €
3,09 €
12,36 €/kg
150 g
1,35 €
1,59 €
10,60 €/kg
ölz
300 g
3,19 €
3,99 €
13,30 €/kg
3,29 €
10,97 €/kg
4,39 €
4,89 €
16,30 €/kg
pekarna jurček
4,15 €
4,59 €
15,30 €/kg
žito
3,30 €/kg
quickbury
3,05 €
10,17 €/kg