podravka
Pakiranje: 36 g
Cena na enoto: 22,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,47 €
5,25 €/kg
1,48 €
1,49 €
5,32 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
ponti
4,29 €
17,16 €/kg
3,21 €