spar premium
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 13,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
320 g
3,99 €
12,47 €/kg
450 g
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
250 g
3,69 €
15,96 €/kg
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
4,38 €
14,60 €/kg
bakina tajna
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
rise&smile
350 g
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
spar natur pur
375 g
2,19 €
2,79 €
7,44 €/kg
s-budget
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
3,39 €
9,69 €/kg