spar natur pur
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nutrisslim
500 g
4,19 €
8,38 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
rise&smile
0,79 €
1,58 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
375 g
2,19 €
2,79 €
7,44 €/kg
weetabix
5,49 €
10,98 €/kg
graci
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
goriziana
7,59 €
15,18 €/kg
s-budget
3,69 €
7,38 €/kg
450 g
12,20 €/kg
VENOSTA
1 kg
4,29 €
4,29 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
4,09 €/kg