fage total
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 9,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar natur pur
250 g
0,54 €
2,16 €/kg
spar free from
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
zelene doline
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
200 g
0,79 €
3,95 €/kg
bio zone
0,53 €
2,65 €/kg
mercator
1 kg
1,04 €
1,49 €
1,49 €/kg
spar
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
mila
0,27 €
1,50 €/kg
lca
1,03 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg