spar premium
Pakiranje: 900 g
Cena na enoto: 11,69 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
božnar
900 g
14,99 €
16,66 €/kg
generika
5,49 €
6,10 €/kg
320 g
3,99 €
12,47 €/kg
450 g
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
250 g
3,69 €
15,96 €/kg
8,99 €
35,96 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
dr. oetker
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg