mila
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 1,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
0,27 €
1,50 €/kg
400 g
0,95 €
2,38 €/kg
mu
500 g
1,19 €
1,59 €
3,18 €/kg
zelene doline
150 g
0,83 €
7,93 €/kg
1,09 €
ostalo
2,94 €
3,49 €
23,27 €/kg
1,69 €
2,14 €
14,27 €/kg
spar free from
1,99 €
2,49 €
16,60 €/kg