odlično
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 12,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
bakina tajna
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
active zone
350 g
2,19 €
6,26 €/kg
spar premium
250 g
3,99 €
15,96 €/kg
zelene doline
150 g
2,14 €
14,27 €/kg
1,69 €
rio mare
100 g
3,09 €
30,90 €/kg
2,29 €
3,29 €
32,90 €/kg