vepo
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 9,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
400 g
3,99 €
9,98 €/kg
cepparo
800 g
4,49 €
7,39 €
9,24 €/kg
deliso
2,79 €
3,49 €
8,73 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
landana
200 g
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
free zone
300 g
3,69 €
12,30 €/kg
fattorie
125 g
2,69 €
21,52 €/kg
2,15 €
17,20 €/kg