s&z brez bz
Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 1,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2 kg
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
500 g
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
1,49 €
2,98 €/kg
1,69 €
mercator
2,5 kg
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
250 g
3,49 €
3,66 €
14,64 €/kg
13,96 €/kg
200 g
17,45 €/kg
spar
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
s-budget
0,85 €/kg
1 kg
0,45 €
0,89 €
0,89 €/kg