jacobs
Pakiranje: 126 g
Cena na enoto: 36,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
15,59 €
77,95 €/kg
12,47 €
100 g
8,75 €
87,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
125 g
1,29 €
1,59 €
12,72 €/kg
1 kg
4,89 €
4,89 €/kg
375 g
2,19 €
5,84 €/kg
VENOSTA
4,29 €
4,29 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
blend me up
3,99 €
4,99 €
24,95 €/kg
barcaffe
225 g
3,83 €
4,79 €
21,29 €/kg
22,18 €/kg