don don
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 5,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
2,99 €
12,46 €/kg
1 kg
3,19 €
3,58 €
3,58 €/kg
280 g
1,99 €
2,19 €
7,82 €/kg
90 g
0,79 €
8,78 €/kg
žito
500 g
1,49 €
1,79 €
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
mercator
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
3,59 €
7,18 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg