mutti
Pakiranje: 420 g
Cena na enoto: 9,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gea
420 g
3,99 €
9,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
2,19 €
5,21 €/kg
o´plant
1,49 €
3,55 €/kg
2,79 €
6,64 €/kg
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
45 g
43,33 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg