jata
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 8,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,19 €
4,39 €
8,78 €/kg
3,89 €
pivka mesni izdelki
2,49 €
7,78 €/kg
mercator
4,98 €/kg
1,81 €
2,59 €
5,18 €/kg
200 g
1,39 €
6,95 €/kg
400 g
10,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
arvaj
8,79 €
7,03 €
14,06 €/kg
5,49 €
17,58 €/kg
pivka
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg