nimm 2
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 13,22 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
90 g
0,99 €
1,25 €
13,89 €/kg
evropa
0,67 €
7,44 €/kg
spar natur pur
2,49 €
27,67 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
2,19 €
4,38 €/kg
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
300 g
1,89 €
6,30 €/kg
125 g
1,79 €
2,99 €
23,92 €/kg
25 g
0,59 €
39,60 €/kg
skittles
38 g
0,81 €
0,83 €
21,84 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
37,22 €/kg