sadni bonboni nimm2 soft, storck, 90g
Spar
Mercator
Tuš

nimm 2

sadni bonboni nimm2 soft, storck, 90g

Pakiranje: 90 g

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–1,19 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 9,89 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €+68%

9,89 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €+25%

12,78 €/kg

Bonboni Nimm2, soft, vitaminski, 90g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €+25%

13,22 €/kg

sadni bonboni soft, z vitamini, nimm2, 90 g