argeta
Pakiranje: 380 g
Cena na enoto: 14,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gourmet finest cuisine
380 g
4,05 €
10,66 €/kg
despar
0,69 €
1,82 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
50 g
0,44 €
8,80 €/kg
poli
0,99 €
19,80 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
4,79 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €