odlično
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 11,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,72 €
3,89 €
19,45 €/kg
3,14 €
4,49 €
22,45 €/kg
500 g
3,56 €
2,95 €
5,90 €/kg
2,09 €
4,18 €/kg
2,93 €
4,19 €
8,38 €/kg
3,35 €
4,79 €
9,58 €/kg
seeberger
3,57 €
5,10 €
25,50 €/kg
5,19 €
bimed
250 g
2,44 €
3,49 €
13,96 €/kg
100 g
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
3,07 €
4,39 €
21,95 €/kg