odlično
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 4,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,56 €
2,95 €
5,90 €/kg
2,93 €
4,19 €
8,38 €/kg
100 g
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
250 g
2,84 €
3,79 €
15,16 €/kg
200 g
18,95 €/kg
3,77 €
18,85 €/kg
125 g
2,72 €
3,89 €
31,12 €/kg
2,16 €
3,09 €
15,45 €/kg
2,58 €
3,69 €
14,76 €/kg