citterio
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 23,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
130 g
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
100 g
4,39 €
5,49 €
54,90 €/kg
80 g
68,63 €/kg
7,99 €
6,99 €
69,90 €/kg
2,39 €
2,99 €
23,00 €/kg
spar
2,24 €
slim&fit
2,79 €
2,09 €
20,90 €/kg
27,90 €/kg
480 g
3,19 €
6,65 €/kg
1 kg
9,49 €
9,49 €/kg
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
dobro
90 g
3,99 €
44,33 €/kg